Wielka jakość Wielkiego formatu

Poniżej przedstawiamy wybrane media do druku wielkoformatowego.

W naszej ofercie istnieje znaczne szersze spektrum nośników. W razie Państwa zainteresowania nimi - prosimy o kontakt.

Frontlit

Materiał PVC (baner) o zadruku jednostronnym lub dwustronnym (blockout), stosowany do długo i krótkookresowych ekspozycji wewnętrznych jak i zewnętrznych. Poszczególne bryty tego materiału po wydruku mogą być łączone tworząc reklamę wielkiego formatu o powierzchni nawet kilkuset metrów kwadratowych. W zależności od sposobu montażu oferujemy odpowiednie wykończenia: zgrzew, oczka, tunele, kieszenie, rękawy) oraz docięcie na ostro.

Siatka - Mesh

Materiał o zadruku jednostronnym. Wykonana na bazie tkaniny poliestrowej z powłoką PCV, przepuszczającą powietrze i promienie słoneczne. Materiał ten stosuje się w miejscach o dużym naporze wiatru oraz na elewacjach budynków. Materiał bardzo dobrze nadaje się do łączenia nawet w kilkusetmetrowe. Zależnie od sposobu montażu oferujemy odpowiednie wykończenia: zgrzew, oczka, tunele (kieszenie, rękawy).

Folie samoprzylepne

Materiał przeznaczony do aplikacji na różne powierzchnie: szklane, metalowe, twarde PCV, samochody, witryny sklepowe. Oferujemy folie monomeryczne, polimerowe, wylewane oraz OWV. Folia doskonale sprawdza się w okresowych promocjach, oznaczeniach punktów sprzedaży, identyfikacji wizualnej firm. W celu przedłużenia trwałości rekomendowane użycie folii zabezpieczającej – laminatu.

Papier billboardowy (BBS)

Materiał do druku billboardów, przeznaczony do krótkookresowych ekspozycji zewnętrznych, głównie na tablicach billboardowych (najczęściej 5,04x2,38 m lub 6x3 m). W celu ułatwienia wyklejenia, drukowany w brytach. Niebieski podkład spełniający funkcję filtra, zapobiega prześwitywaniu grafik poprzednio naklejonych. W celu zapewnienia właściwego odbioru, papier billboardowy należy oglądać z kilku, kilkunastu metrów.

Papier plakatowy

Papier plakatowy 150 g lub 200 g z białym tłem. Gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów. Przeznaczony do zadruku jednostronnego. 

Zastosowanie - plakaty, fotografie, materiały prezentacyjne i ekspozycyjne - aplikacje głównie wewnętrzne.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com